Skladník MTZ

Miesto práce: Lieskovec, Dubnica nad Váhom

Termín nástupu: plný úväzok

Druh pracovného pomeru: 650,- EUR

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 01.06.2019

Publikované: 03/19/19

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykládka, nakládka tovaru, ako aj príjem tovaru na sklad
kontrola tovaru podľa dodacieho listu, vizuálna kontrola neporušenosti tovaru
označovanie tovaru štítkami s čiarovým kódom, uskladnenie tovaru v sklade
pri uskladňovaní skenovanie štítkov na tovare a regálových štítkov
vyskladňovanie tovaru, odovzdanie tovaru a fyzická kontrola uskladneného tovaru

Zamestnanecké výhody, benefity

práca len cez pracovné dni
dovolenková a predvianočná odmena
odmeny pri pracovných a životných jubileách
príspevok zamestnávateľa na DDS

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.4.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

fyzická spôsobilosť
ochota a flexibilita

KONŠTRUKTA - Defence

KONŠTRUKTA - Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.
Lieskovec 575/25,
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Valenčíková, PhD.

Tel.: +421422852231
E-mail: kotadef@kotadef.sk